Tymczasowe ogrodzenia budowlane: ażurowe i pełne

W zależności od potrzeb naszych klientów, dysponujemy dwoma wariantami tymczasowego ogrodzenia – bardziej ekonomicznym i tańszym, czyli ażurowym, którego wypełnienie stanowi siatka oraz nieco droższym, ale zakrywającym całą przestrzeń, czyli ogrodzeniem pełnym z wypełnieniem z blachy trapezowej.

Jakim ogrodzeniem zabezpieczyć teren budowy?

Jeśli zależy Ci na tanim i tymczasowym rozwiązaniu, najlepszą opcją będzie wypożyczenie lekkiego i łatwego w transporcie oraz montażu ogrodzenia ażurowe. To najtańsza forma zabezpieczenia placów budów, terenu hal produkcyjnych, zewnętrznych składów i magazynów. Płoty ażurowe są również wykorzystywane do zabezpieczenia imprez masowych a także wyznaczenia konkretnego obszaru.

ogrodzenia Nowy Sącz

ogrodzenia Nowy Sącz

Jeśli natomiast na określonym terenie przechowujesz bardziej cenne rzeczy lub zależy Ci na prywatności, lepszym rozwiązaniem będzie wynajem tymczasowego ogrodzenia pełnego z wypełnieniem z blachy trapezowej. Jest to opcja droższa, z uwagi na wykorzystanie przy produkcji tego ogrodzenia większej ilości stali, ale chroni nie tylko ogrodzony teren fizycznie, ale również wizualnie. Jest to ogrodzenie, które częściej chroni tereny przemysłowe.

Jak przetransportować ogrodzenie budowlane?

Zarówno ogrodzenie z siatki, jak i ogrodzenie z blachy, można łatwo przetransportować, ponieważ konstrukcja składa się z rozkładanych elementów - przęseł o wysokości 2 metrów i szerokości 3,5 metra (przęsła ażurowe mają wymiary 2 x 3,5 m natomiast przęsła pełne 2 x 2,9 m). Wypełnienie układa się jedno na drugim, panelowo. Dzięki temu ogrodzenia tymczasowe są bardzo mobilne, łatwe do przenoszenia z miejsca na miejsce a także  montażu i demontażu.

Jednocześnie oferujemy transport naszych ogrodzeń w dowolne miejsce w Małopolsce i Podkarpaciu.

Ogrodzenia tymczasowe ażurowe
Ogrodzenia tymczasowe pełne
Warunki wynajmu - cennik
« poprzednia 1 następna »