Adamek - wynajem deskowań, rusztowań oraz ogrodzeń budowlanych na terenie Małopolski i Podkarpacia

Specjalizujemy się w wynajmie rusztowań, szalunków stropowych, tymczasowych ogrodzeń budowlanych a także sprzedaży aluminiowych rusztowań jezdnych marki Krause. Kilkunastoletnia obecność na rynku budowlanym pozwoliła nam dobrze poznać specyfikę branży i maksymalnie dopasować naszą działalność do potrzeb klientów.

Z racji zmieniających się potrzeb inwestorów oraz firm budowlanych, a także pojawiania się nowych rozwiązań w budownictwie, nieustannie poszerzamy i doskonalimy naszą ofertę.

Dbamy o to, aby oferowane przez nas konstrukcje zapewniały bezpieczeństwo jego użytkownikom a także były mobilne oraz łatwe i szybkie w montażu. Współpracujemy z renomowanymi producentami rusztowań i szalunków, dzięki czemu nasze konstrukcje spełniają najbardziej rygorystyczne normy,  po poddaniu ich wcześniejszej kontroli. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów marki KRAUSE, możemy zagwarantować konkurencyjne ceny.

rusztowania Nowy Sącz

rusztowania Nowy Sącz

W kontaktach z klientami cenimy sobie terminowość, lojalność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Świadczony profesjonalizm oraz zauważalna elastyczność w relacjach biznesowych pozwoliły nam pozyskać liczne grono zadowolonych klientów, co utwierdza nas w słuszności obranej drogi a także motywuje do dalszego rozwoju. Współpracując z nami wybierasz jakość i niezawodność.

Zapewniamy transport do klientów samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi. Obsługujemy firmy działające na terenie Małopolski i Podkarpacia. Możemy zagwarantować niskie ceny dostawy ze względu na ograniczony zasięg naszej działalności oraz powtarzające się, systematyczne trasy do miast tj.: Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Limanowa, Szczawnica, Nowy Targ, Zakopane, Grybów, Gorlice, Jasło, Krosno, Dębica.